We współczesnym świecie dbałość o zdrowie i urodę stała się dla większości kobiet i mężczyzn koniecznością. Dbamy o zdrową dietę, zgrabną sylwetkę , odmładzamy skórę i tak dalej... Białe zęby i piękny uśmiech, to symbol zdrowia i urody, a także synonim sukcesu oraz luksusu.
 
Kosmetologia znalazła rozwiązanie na naturalne, całkowicie bezpieczne i  skuteczne wybielanie zębów- BEZ chemicznych wybielaczy, BEZ bólu i nadwrażliwości zębów, BEZ ogromnych kosztów zabiegu- TAK DZIAŁA SYSTEM MAGIC WHITE.
Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów Magic White?
 
Kosmetyczne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach. W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie jest aktywowane przez niebieskie światło specjalnej lampy LED MW07. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna , w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów- bez naruszania szkliwa,struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.
 
Jakiego rodzaju przebarwienia można usunąć?
 
Metoda Magic White pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu ( coca-cola, kawa, herbata, wino , soki itp)
 
Kiedy efekt wybielania może nie być w pełni satysfakcjonujący?
 
Przebarwienia powstałe w wyniku stosowania tetracyklin( antybiotyków) nie poddają się wybieleniu. Na zębach martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów. 
 
Jakich efektów można oczekiwać?
 
Jeden zabieg rozjaśnia zęby średnio od 2-8 tonów.
 
Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?
W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt utrzymuje się od kilku tygodni do kilku miesięcy po zabiegu
 
Jak długo trwa zabieg?
 
Pojedynczy zabieg trwa 21 minut.
W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów, sesję można powtórzyć dwukrotnie. 
 
Czy wybielanie Magic White jest bezpieczne?
 
Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadająca wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa Led MW07, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.
 
Czy zabieg wybielania zębów jest bolesny?
 
Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
 
Czym różni się kosmetyczne wybielanie zębów od stomatologicznego?
 
Po pierwsze zastosowanym preparatem.
W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru( chemicznego wybielacza stosowanego m. in. w preparatach chemii gospodarczej). Formuła Magic White jako jedyna nie zawiera nadtlenku wodoru. W przypadku zastosowania nadtlenku wodoru efektem ubocznym jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz konieczność długotrwałego stosowania tzw. "białej diety". Podczas wybielania Magic White tego rodzaju problemy nie występują. Zabieg jest komfortowy i całkowicie bezpieczny.
 
Po drugie ceną.
W gabinecie stomatologicznym zabieg kosztuje ok 1500 zł. Cena Magic White to około 290 zł.
 
 
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
 
- nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających
- choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii
- ciąża i karmienie piersią
- zaawansowana próchnica, zęby w stanie leczenia
- brak możliwości oddychania przez nos
- wiek poniżej 18 lat( za zgodą rodziców)
 
Jak często można powtarzać zabieg?
 
Można wykonać i dwa zabiegi pod rząd, jeśli chcemy osiągnąć bardziej spektakularne efekty. Najczęściej klienci  powtarzają zabieg co 1-3 miesiące.