Pozostań w zgodnie z naturą- postaw na naturalność i odżywienie rzęs. Lifting to maksymalne uniesienie i  podkręcenie rzęs nawet do 8 tygodni.

Główny cel liftingu rzęs to sprawienie, aby nasze naturalne rzęsy wyglądały na dłuższe i bardziej podkręcone. W trakcie zabiegu rzęsom nadaje się nowy kształt, co powoduje ich wywinięcie i ukształtowanie ich w taki sposób w prezentowały się znacznie lepiej.

Kolejną ważną kwestią w przypadku zabiegu liftingu rzęs jest to, że w trakcie zabiegu oprócz specjalnych preparatów, które powodują opisany powyżej efekt, wykonuje się również koloryzację rzęs.

Dodatkowym plusem zabiegu jest również nawilżenie i odżywienie rzęs. Warto podkreślić, że oprócz wizualnych efektów , rzęsy otrzymują też sporą dawkę preparatów odżywczych. W celu głębokiego odżywienia stosuje się tzw. BOTOKS  na rzęsy, który ma za zadanie maksymalnie je odżywić. Jest to preparat bogaty w witaminy, który nie zawiera szkodliwych stymulatorów wzrostu, takich jak dostępne na rynku odżywki do rzęs.

                      

                               

Przebieg i przygotowanie do zabiegu

Przed wykoaniem liftingu rzęs nie trzeba jakoś specjalnie się przygotowywać. Należy po prostu przyjść i poddać się zabiegowi:) Ważne, aby w miarę możliwości na zabieg przybyć bez wykonanego makijażu oka- przysieszy nam to pracę i skróci czas całej wizyty.

Zabieg w całości wykonywany jest w pozycji leżącej. W tym czasie Klientka może się relaksować, a nawet uciąć sobie drzemkę;)

Uwaga!! Zabieg w żaden sposób nie jest bolesny.

Czas zabiegu

Całość od momentu przyjścia klientki do gabinetu, aż do momentu podziwiania efektu zabiegu w lusterku wynosi około 1,5h .

Zalecenia bezpośrednio po zabiegu:

-Należy zrezygnować z makijażu oka na 24 godziny

-Należy unikać kontaktu z wodą oraz wysoką temperaturą (sauna, solarium, basen) przez 24h.

Bezpośrednio po zabiegu rzęski będą delikatnie wilgotne przez co mogą sprawiać wrażenie posklejanych i lekko tłustych. Na finalny efekt trzeba zaczekać do następnego dnia.

Uwaga! Rzęsy po liftingu można malować tuszem!

Poniżej prezentujemy efekt liftingu  wykonany u naszej Klientki:)