Jak działa zabieg Infuzji tlenowej?        

Zabieg wykorzystuje infuzję, czyli wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego uprzednio dedykowanego cerze serum z wysoko skoncentrowanymi składnikami aktywnymi. Zabieg infuzji tlenowej jest nie inwazyjną alternatywą dla botoksu- pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

Rezultaty zabiegu

Spektakularne efekty infuzji tlenowej są widoczne PO PIERWSZYM ZABIEGU. Są nimi widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Dzięki technologii, która wykorzystuje hiperbaryczny tlen oraz składniki aktywne serum dają widoczną poprawę kolorytu. Tlen hiperbaryczny to medyczny tlen w czystej postaci. Dzięki tak skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu dociera on do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek oraz przyspieszając procesy regeneracji. Efekty widać niemal natychmiastowo, gdyż skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają również zmarszczki i ulega poprawa ogólna kondycja skóry.

Sam zabieg natomiast jest absolutnie bezbolesny, odczucia to przyjemne chłodzenie i lekkie mrowienie. Zabieg szczególnie można polecić w okresie letnim!

Dla Kogo?

Infuzja tlenowa przeznaczona jest dla każdego typu cery ( jedyne przeciwskazania to aktywna opryszczka i przerwanie ciągłości naskórka). Zabieg infuzji poleca się także kobietom w ciąży. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przed wczesnego starzenia skóry, utracie wody, wilgoci oraz spadku napięcia skóry. W przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

Czas zabiegu: około 80minut

Wskazania:

- cera niedotleniona

- trądzik

-trądzik różowaty

- podrażnienia skóry

-podrażnienia po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych, mikrodermabrazji

-cera szara, zmęczona, cera palacza

-skóra przesuszona, odwodniona,

-świeże przebarwienia

-jako zabieg bankietowy „przed wielkim wyjściem”

- jako profilaktyka przeciw starzeniowa

- pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu

Efekty:

-wypełnienie zmarszczek

-wygładzenie okolic oczu

-zwiększenie metabolizmu komórkowego

-dotlenienie skóry

-poprawa owalu twarzy

-głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym

-przyspieszenie procesów gojenia

-młodszy wygląd

- rozjaśniona i zdrowa skóra