ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM PEELINGÓW CHEMICZNYCH W NASZYM GABINECIE:

 

Bio rewitalizacja skóry  kwasem  migdałowym

Kwas migdałowy występuje w gorzkich migdałach. Ma działanie silnie odkażające i antybakteryjne.  Złuszcza martwe komórki naskórka, przyśpiesza odnowę i regenerację skóry, poprawia jej koloryt i strukturę, spłyca drobne zmarszczki oraz łagodzi stany zapalne, zmniejszając trądzik i wypryski. Kwas migdałowy jest dobrze tolerowany nawet przez skóry wrażliwe i naczyniowe, nie powoduje podrażnienia czy zaczerwienienia. Może być stosowany przez cały rok, również  latem.

Efekty dla skóry:

-działa przeciwbakteryjnie

-odkaża

-oczyszcza

-powoduje spłycenie drobnych zmarszczek

-poprawia fakturę skóry

-redukuje trądzik

-redukuje uszkodzenia i przebarwienia po słoneczne

- nie uwrażliwia na słońce - można stosować przez cały rok

Cena: 120,00 zł

Terapia dla cery wrażliwej i naczyniowej z kwasem azelainowym

Przeznaczony dla osób mających problem z cerą wrażliwą, z trądzikiem, skórą atopową, łuszczycą, skłonną do rumienia oraz zapalenia mieszków włosowych.Peeling działa przeciwbakteryjnie zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych, działa też przeciwzapalnie powstrzymując wolne rodniki. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces końcowej keratynizacji mieszków włosowych. Hamuje tyrozynazę uniemożliwiając powstawanie przebarwień, ponadto blokuje aktywność nad aktywnych melanocytów. Polecany szczególnie dla osób z cerą naczyniową, trądzikiem różowatym, skłonnościami do rumienia. Pomocny także dla osób zmagających się z dolegliwościami tj: ostuda, łuszczyca, plamy barwnikowe, przebarwienia pozapalne, zapalenie mieszków włosowych.

Efekty dla skóry:

- działa przeciwzapalnie

- redukuje rumień

- działa wybielająco

- przeciwbakteryjnie

- przeciwzaskórnikowo

cena: 140,00 zł

Terapia odmładzająca, przeciwzmarszczkowa z kwasem glikolowym

Linia Anti Age stworzona jest na bazie substancji aktywnej jaką jest kwas glikolowy w różnych stężeniach 30%,50% oraz 70% i pH od 0,8 do 2,8. Jest to czysta substancja bez żadnych dodatkowych składników, dzięki czemu peeling jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy. Kwas glikolowy pozyskiwany jest z soku z trzciny cukrowej. Jego cząsteczka jest bardzo mała, dzięki czemu bardzo dobrze przenika przez skórę.  Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Efekty dla skóry:

-zmniejszenie zmarszczek 

- spłycenie blizn

-przyspieszenie odnowy komórkowej

-zmiękczenie i wygładzenie skóry

-poprawa elastyczności skóry

-zwiększenie produkcji włókien kolagenu i mukopolisacharydów

-przyspieszenie odnowy komórkowej

-rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i przebarwień

-oczyszczenie skóry

-wyraźna poprawa barwy skóry

cena: 150,00 zł

Terapia dla cery wymagającej z kwasem laktobionowym

Kwas laktobionowy to nowa generacja kwasów. W odróżnieniu od alfa hydroksykwasów i beta hydroksykwasów jest polihydroksykwasem. Jest nowej generacji kwasem otrzymywanym z naturalnie występującej laktozy. Kwas laktobionowy posiada wszystkie cechy i właściwości charakterystyczne dla kwasów AHA, a dodatkowo wykazuje łagodniejsze działanie, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry, co jest wynikiem budowy alfa i beta hydroksykwasów.  Cechą odróżniającą go od tradycyjnych kwasów jest działanie łagodzące i przeciwzapalne. Podczas aplikacji peelingów LACTO PEEL nie występują typowe dla innych hydroksykwasów objawy takie jak świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry.  Olbrzymią zaletą  tych preparatów jest możliwość ich stosowania podczas i po leczeniu retinoidami i sterydami, dzięki czemu zmniejszone zostaną skutki uboczne działania leków.Kwas laktobionowy dzięki swojej budowie nie wykazuje działania fototoksycznego, może być więc stosowany przez cały rok. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry.

Efekty dla skóry:

-zmniejszenie stanów zapalnych

-działanie łagodzące przy atopowym zapaleniu skóry

-zmniejszenie trądziku różowatego

-łagodzi trądzik pospolity

-wycisza rumień przy cerach naczyniowych

-zmniejsza łojotok

-poprawia barwę skóry

- napina skórę- efekt liftingu

cena: 135,00 zł